Specialista EHS (m/ž)

Město:  Kutná Hora
Kategorie:  Administrativa
Job Req ID:  10941

Máte bezpečnost práce v krvi? Pak je tato pozice přímo pro vás!

Hledáme totiž nového kolegu či kolegyni, aby nám (a hlavně našemu bezpečnostnímu technikovi Jirkovi) pomohl/a s prevencí rizik na pracovištích a také s pravidelným školením BOZP.

Co bude náplň vaší práce?

  • Zajištění požární bezpečnosti (např. nákupy, inspekce, údržba, revize, prověření provozuschopnosti a opravy požárně-bezpečnostních prostředků, prostředků protipožární ochrany a zdrojů vody pro hašení).
  • Zajištění prevence rizik na pracovištích a spolupráce s vedoucími zaměstnanci při zlepšování úrovně BOZP a PO, hodnocení rizik na každém pracovišti, měření rizikových faktorů a hlášení a vyšetřování incidentů souvisejících s prací.
  • Vedení informací a důkazů o pracovních úrazech, požárech a jiných ohroženích, zajištění včasného hlášení pracovních úrazů státním orgánům, vyšetřování důvodů incidentů ohrožující BOZP a PO na pracovištích včetně souvisejících záznamů.
  • Vedení a archivace záznamů (nehody, zranění atd.) včetně testů na drogy a alkohol.
  • Údržba požární bezpečnosti (např. zajištění nákupu, inspekce, údržba, revize, prověření provozuschopnosti, opravy požárně-bezpečnostních prostředků, prostředků protipožární ochrany a zdrojů vody pro hašení).
  • Monitoring nových právních předpisů a jiných požadavků a uvedení do praxe, vytváření a aktualizace dokumentace v oblasti BOZP a PO podle platných předpisů a požadavků.
  • Školení vedoucích pracovníků a preventivních požárních hlídek, poradenství v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti a protipožární ochrany a vedení interních a externích auditů.

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

  • Jste odborně způsobilá osoba - dle zákona č. 309/2006 Sb., §10 a zákona č. 133/1985 sb., §11 (minimálně Technik požární ochrany).
  • Máte praxi (ideálně z výrobní společnosti).
  • Dokážete se dorozumět i v anglickém jazyce.
  • Máte prezentační dovednosti.
  • Jste samostatný, zodpovědný a spolehlivý člověk.

Co vám nabízíme?

  • Velkou výzvu a možnost získání jedinečných zkušeností
  • Zázemí příjemného kolektivu - budete pracovat v tandemu s našim bezpečákem Jirkou. Ten vám ochotně vše ukáže, zaučí, bude oporou.
  • Získáte prostor pro osobní rozvoj - odborné kurzy,certifikace, jazykové kurzy, softskill školení (prezentační dovednbosti, timemanagement, asertivita,..).
  • Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, 3 000 do kafetérie (na knihy, dovolenou, masáže,...), příspěvek na penzijní připojištění,...

Se všemi detaily vás seznámí Michaela

Michaela Karásková
Specialista náboru
📧: mkaraskova@foxconn.cz
📞: +420
733 593 457
💻: https://www.linkedin.com/in/michaela-karaskova/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.